Dveře - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dřevěné dveře

Kromě dřevěných eurooken dodáváme také dřevěné dveře ve stejně špičkové kvalitě. Dřevěné dveře dodáváme ve třech produktových řadách, dle využití: balkónové, posuvné a skládací, vchodové. Všechny dřevěné dveře se vyznačují stejnými charakteristikami jako okna Winwood – mají nízké tepelné ztráty, výborně tlumí hluk a mají dlouhou životnost. Díky technologii výroby jsou teplotně stálé a vyžadují pouze základní údržbu.

Balkonové dveře Winwood


Léty prověřená varianta co se týče funkčnosti a ceny, to jsou dřevěné balkónové dveře Winwood - praktické řešení vstupu na balkón nebo terasu. Pro zajištění snadného přístupu lze použít bezbariérový práh. V případě, že nelze použít klasicky otvíravé dřevěné balkónové dveře Winwood, nabízíme Vám variantu posuvných dřevěných balkónových dveří, které mají větší nosnost jednotlivých křídel (posuvné dveře nelze považovat za bezbariérové).
Přednosti a výhody
praktické řešení vstupu na balkón, terasu či zahradu,
bezbariérový práh k zajištění snadného přístupu,
u posuvných dveří nosnost váhy křídla až 200kg,
i při velkých rozměrech je zaručena snadná manipulace,
nízká tepelná roztažnost,
dobrá odolnost proti vnějším vlivům,
bezproblémová funkčnost a dlouhá životnostveře,
záruka 5 let.

Skládací a posuvné dveře

Moderním a luxusním řešením vstupů na terasy, do zimních zahrad nebo jako bezbariérové vstupy do rodinných domů, komerčních prostorů a restaurací jsou posuvné dveře (HS portály) a skládací dveře (FS portály). Jejich využití je všude tam, kde jsou kladeny velké nároky na extrémní rozměry za účelem získání i několikametrových otevřených prostor s neomezeným průchodem.
Masivní konstrukce v dřevěném nebo dřevo-hliníkovém provedení a propracovaný systém kolejnic zaručuje komfortní a dlouhodobé bezproblémové užívání skládacích i posuvných dveří.
Přednosti a výhody
možnost získání i několikametrových otevřených prostor s neomezeným průchodem, masivní konstrukce a propracovaný systém kolejnic zaručuje komfortní a dlouhodobé bezproblémové užívání skládacích i posuvných dveří, možnost výroby posuvných dveří (HS portálů), jak v dřevěném, tak v dřevo-hliníkovém provedení, tvrzený sklo-keramický práh, který zaručuje pevnost, i při velkých rozměrech je zaručena snadná manipulace, vhodné pro vstupy na terasy, do zimních zahrad a bezbariérové vstupy, nízká tepelná roztažnost, zasklení izolačním dvojsklem nebo trojsklem, dobrá odolnost proti vnějším vlivům

Dřevěné vchodové dveře


Dřevěné vchodové dveře Winwood jsou kvalitním zabezpečením domovních vstupů. Vchodové dveře Vám vyrobíme dle vašeho návrhu nebo si můžete vybrat z již nabízených tvarů. Také skleněnou výplň lze volit dle Vašich požadavků a přání, od klasických skel až po skla ornamentální. Zasklení dveří je možné izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Dřevěné vchodové dveře Winwood jsou zárukou kvality a funkčnosti.
Přednosti a výhody
kvalitní zabezpečení domovních vstupů,
velká variabilita tvarů (možno i dle vlastních návrhů zákazníka),
nízko-profilový hliníkový práh s tepelným přerušením,
zasklení izolačním dvojsklem i trojsklem,
tepelně-izolační dřevěná PUR výplň,
nízká tepelná roztažnost,
dobrá odolnost proti vnějším vlivům

 
 
 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky