Screenové rolety LITE - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty > Stínící technika > Rolety > Screenové rolety

Screenové rolety

SCREEN LITE


SCREEN LITE představuje „odlehčenou variantu“ screenové rolety SCREEN GW. V základním provedení nabízíme screenovou roletu s možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou, avšak bez krycího profilu.

Svým provedením dotváří celkovou atmosféru interiéru a dodává budovám stylově jednoduchý, moderní vzhled. Tento typ screenových rolet je vhodný jak pro interiérové, tak exteriérové použití. V základní variantě nabízíme screenovou roletu SCREEN LITE s motorickým pohonem, lze však využít také možnosti manuálního ovládání klikou.

Screenová roleta SCREEN LITE nabízí, díky široké škále látek a provedení, vynikající cenovou alternativu pro interiérové nebo exteriérové použití a umožňuje regulovat tepelné podmínky v interiéru.

Přednosti a výhody screenové rolety LITE
Odlehčená varianta bez krycího profilu, cenově dostupná alternativa k modelům SCREEN ZIP a SCREEN GW, termoregulační efekt pro interiérové prostory, zastínění vnitřních i vnějších ploch, boční vedení lankem nebo lištou, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (mimo plastové díly), motorické ovládání. Jednoduchý moderní a stylový vzhled, zastínění vnitřních i vnějších ploch, alternativní materiálové složení látek, boční vedení lankem nebo lištou, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (mimo plastové díly), možnost motorického ovládání.

Garantované rozměry
Provedení  Šířka (mm)     Výška (mm)
              min    max     min    max
klika  
      500    4500   500  4000
motor  
    800    4500   500  4000
Atypické rozměry nevyrábíme.

Způsob ovládání
elektrickým pohonem – vypínačem manuálně
klikou

Varianty montáže
do okenního otvoru (strop)
před okenní otvor (stěna)

Základní barevné provedení profilů a vodících lišt
RAL 9006
RAL 9007
RAL 7016

Výběr látek

Látky pro screenové rolety nabízíme v materiálovém provedení

   skelné vlákno potažené PVC vrstvou
   skelné vlákno bez obsahu PVC a halogenů
   polyesterové vlákno s PVC vrstvou

Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal
skelné vlákno potažené PVC vrstvou zajišťuje prvotřídní stabilitu rozměrů, ochranu před ohněm a chemikáliemi, UV stabilitu a výbornou odolnost proti povětrnostním podmínkám látka je v základním poměru složena ze 42 % skelného vlákna, které je potažené 58 % PVC (výjimku tvoří látky typu blackout) Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal

SCR3005
kombinace 30 % polyesterové vlákna a 70 % PVC nabízí širokou škálu látek pro interiérové použití, které splňují základní požadavky na funkčnost, design, tepelný a optický komfort screen Nature

Screen Nature
speciální složení má látky typu SCREEN NATURE, která je vyrobena ze 100 % skelného vlákna bez obsahu PVC a halogenů – splňuje tak vysoké nároky na ekologii s minimálním dopadem na životní prostředí, na ochranu zdraví, bezpečnost a odolnost vůči hoření (A2, M0)

Soltis 92
materiál je vyrobený z látky utkané z vysoce pevného polyesterového vlákna a povrchově upravené pigmentovaným PVC; materiál je předpínaný technologií Precontraint ve dvou směrech, která mu zajišťuje vysokou rozměrovou stabilitu a pevnost mezi další přednosti materiálu patří vynikající tepelně-izolační vlastnosti, optimální vizuální a světelné vlastnosti, barevná stálost (UV stabilita) a odolnost vůči hoření (B1, M1)CR3005

.

Pro lepší představu můžete navštívit galerii hotových montáží.

 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky