Rolety - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo.
Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem.
Snížení tepelných ztrát, termoregulaci, snížení hluku, snadná instalace a vysoký stupeň zastínění, to jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.. Nabízíme rovněž předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu. Pokud potřebujete kvalitní zatemnění, spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou.
Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky svému materiálovému složení – skelné vlákno, PVC, polyester – jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proto jsou vhodné jak pro interiérové použití, tak zejména pro exteriérové použití.
Jedná se české výrobky!

.

.

Látkové rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí Váš interiér a dodají mu nádech dle Vašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra. Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.

ROLLITE
VERRA
SUNLITE
LUNA
NEMO

.

Střešní rolety


Rolety na střešní okna R-lite jsou vhodné do všech typů oken. Vodící lišty jsou pro dlouhou životnost produktu vyrobeny z hliníku. Látku na roletu si můžete vybrat z různých druhů, od světlo-propustných materiálů až po zatemňující látky. Každý druh látky je dostupný v mnoha barvách a designech.
Rolety do střešních oken dětských pokojů můžete vybavit látkami s pestrými motivy, které děti potěší. Některé typy látek nabízíme také ve speciální nehořlavé úpravě. Pro rolety do střešních oken umístěných ve vyšší poloze vám z důvodu komfortu poslouží ovládací tyč.

Přednosti a výhody rolet do střešních oken R-lite
dokonalé zastínění interiéru,
do všech typů střešních oken,
vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách okna,
profily a vodící lišty z eloxovaného hliníku,
snadné ovládání pomocí tyče pro okna hůře dostupná.


Garantované rozměry střešních rolet R-lite
minimální šířka: 300 mm
maximální šířka: 1200 mm
maximální výška: 1400 mm
maximální plocha: 1,5 m2
Atypické rozměry nevyrábíme.


Způsob ovládání střešních rolet R lite
manuálně – posouváním jezdce umístěného na vodící liště nebo otáčením kolečka umístěném na horním profilu žaluzie naklápíte lamely. Stažení a vytažení žaluzii provádíte pomocí dolního profilu. K ovládání žaluzie na těžce dostupných místech slouží ovládací tyč.

.

Zatemnění


Zatemňovací rolety (blackout rolety) jsou látkové rolety vhodné pro úplné zatemnění promítacích místností, poslucháren či školících místností. Hliníkové vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách látky, v kombinaci s látkou typu blackout proto dosáhnete úplného zatemnění.
Zatemňovací rolety (blackout rolety) jsou určeny především pro praktické účely ve školách, v laboratořích a administrativních pracovištích, proto je důraz kladen více na jejich funkční než estetickou stránku. Jednoduchý, účelově navržený design zatemňovací rolety však bez obtíží sladíte s interiérem dané místnosti.

PPřednosti a výhody zatemňovacích rolet (blackout rolet)
dokonalé zastínění interiéru,
navíjení látky do schránky,
masivní vodící lišty,
garantovaná plocha 9 m2

Garantované rozměry zatemňovacích rolet (blackout rolet)

Pro Zatemnění 76
maximální šířka: 2000 mm
maximální výška: 2500 mm
maximální plocha: 5 m2

Pro Zatemnění 103
maximální šířka: 2000 mm (řetízek)
maximální šířka: 3000 mm (klika, motor)
maximální výška: 3500 mm
maximální plocha: 6 m2 (9 m2 - nutná výztuha)
Atypické rozměry pro šikmá a lomená okna nevyrábíme.

Způsob ovládání zatemňovacích rolet (blackout rolet)

manuálně – řetízkem, klikou
Řetízkem lze ovládat pouze Zatemnění 76.
elektrickým pohonem – vypínačem

.

Předokenní rolety


Pokud potřebujete kvalitní zatemnění, spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou.
Model Stakusit je vhodný pro novostavby, kdy se po omítnutí stává takřka neviditelným. Nabízíme rovněž předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Klasické předokenní rolety, které je možno použít do hotových staveb, jsou zastoupeny modely Plasterax a Vivera. Oba modely lze doplnit o integrovanou st proti hmyzu.
Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.

PLASTERAX
VIVERA
 
STAKUSIT
DO PŘEKLADU HELUZ

.

Screenové rolety


Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru. Díky svému materiálovému složení – skelné vlákno, PVC, polyester – jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a proto jsou vhodné jak pro interiérové použití, tak zejména pro exteriérové použití.
Hlavní předností screenových rolet je jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší stín bez ztráty výhledu do exteriéru, zároveň však ztěžuje pohled zvenčí do interiérů a zachovává tak soukromí. Screenové rolety vytvářejí v interiéru optimální tepelné podmínky a jsou vynikajícím doplňkem konceptu pasivních staveb.

 
Screenová roleta ZIP
Screenová roleta GW
Screenová roleta LITE
 
 

.

Pro lepší představu můžete navštívit galerii hotových montáží.

 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky