Produkty - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Žaluzie, díky množství druhů materiálů, barev a možnosti jejich přizpůsobení různým tvarům a prostorům jsou nejvíce používaným stínícím prvkem, který se hodí do jakékoliv místnosti nebo může být dalším estetickým doplňkem domu.

Horizontálni žaluzie
Venkovní žaluzie
Vertikální žaluzie
Rolety
Plissé

Japonské rolety (japonské žaluzie) tvoří alternativu k vertikálním žaluziím a můžete je použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace.

 
 
Japonské stěny
 

Venkovní markýzy na balkon nebo terasu (i pro velké plochy) vám přinesou příjemný stín. Prožijte krásny den na balkoně či terase, v příjemném stínu pod venkovními markýzami. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm - jsou totiž nepromokavé.

 
 
Markýzy
 

Chcete moderní okna a dveře, které tlumí tepelné ztráty, ale nelíbí se vám plastové varianty? Dřevěná okna a dveře Winwood plní všechna náročná kritéria – nízká tepelná prostupnost, kvalitní zvuková izolace a dlouhá životnost.
Pro všechny výrobky Winwood platí, že jsou zpracovány v prvotřídní kvalitě s důrazem na minimalizaci tepelných ztrát a eliminaci vnějšího hluku. Certifikátem Zaručeně česká okna Vám garantujeme český původ našich výrobků
ze společnosti ISOTRA.
Typy eurooken a dveří: Eurookna (dřevěná okna), Dřevěné dveře

 
Eurookna
 
Dveře
 

Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.
Pro moderní okna máme v nabídce snadno demontovatelné sítě do oken, pro starší okna pak sítě proti hmyzu do oken s pružinovými kolíky, případně obrtlíky, které vyžadují vrtání do okna. Pro časté používaní a takřka neviditelné skladování sítě proti hmyzu do okna doporučujeme rolovací typ, který je možné jednoduše skrýt k okraji okna, když se síť nepoužívá.

Typy sítí proti hmyzu: okenní sítě proti hmyzu, dveřní sítě proti hmyzu

 
 
Sítě proti hmyzu
 

Společnost Žaluzie Vyhlas spolupracuje s několika výrobci okenních systémů. Jedním z partnerů je i společnost Eximet plast spol. s r.o., provádíme zasklívání balkónů (lodžií) systémem Alumistr. Tento okenní systém je založen na švédské tradici a české technologii. To nám umožňuje produkovat výrobky na míru českým potřebám v té nejvyšší kvalitě. Naše systémy nabízí zákazníkům svými možnostmi zasklení lodžie či balkónu.
Instalací posuvného zasklení můžete i v panelovém domě vytvořit z balkónu nebo lodžie další prostor, který bylo možné využívat pouze v letních měsících a jednoduše tak zvětšit obytnou plochu bytu.
Okenní systémy: bezrámový okenní systém, rámový okenní systém.

 
 
Zasklívání
 
 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky