Screenové rolety ZIP - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty > Stínící technika > Rolety > Screenové rolety

Screenové rolety

SCREEN ZIP


Screenová roleta SCREEN ZIP je unikátním screenovým systémem. Svým propracovaným technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů. Díky speciálnímu vedení látky v bočních lištách systém SCREEN ZIP podstatně zvyšuje odolnost rolety proti větru, v uzavřené poloze částečně nahrazuje síť proti hmyzu, a v případě použití látky typu blackout zajistí velmi účinné zatemnění.
Volbou technické tkaniny Satiné (skelné vlákno potaženo PVC) nebo Soltis (polyesterové vlákno s nanesenou vrstvou vrstvou PVC) lze zajistit maximální ochranu proti slunečnímu záření a průniku tepla, optimální úroveň přirozeného světla v interiéru a kontakt s vnějším okolím. Zabudovaný motorický pohon podtrhuje moderní provedení systému a jeho celkový komfort.

Tyto užitné vlastnosti činí ze systému SCREEN ZIP technologickou špičku na poli screenových rolet, která účinně doplňuje technologický koncept pasivních budov v oblasti zastínění.

Přednosti a výhody screenové rolety ZIP
Dekorativní a moderní prvek exteriéru budov, minimální průnik světla díky absolutnímu vypnutí látky, vysoká odolnost proti větru, termoregulační efekt, ochrana proti hmyzu v uzavřené poloze, barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL (mimo plastové díly), motorické ovládání. Dokonalé zastínění interiéru, vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách, široká škála barevných odstínů látek.

Způsob ovládání
elektrickým pohonem – vypínačem nebo zabudovaným přijímačem

Varianty montáže
do okenního otvoru (strop)
před okenní otvor (stěna)

Garantované rozměry
Provedení   Šířka (mm)       Výška (mm)
               min    max       min   max
motor  
     800   4500     500  3000
Atypická provedení nevyrábíme.

ZIP systém


Představuje unikátní systém uchycení látky. Screenová látka je opatřena speciální aplikací ZIP systém, která umožňuje její dokonalé uchycení, napnutí a vedení ve vodících lištách. Toto opatření má za následek vysoce stabilní a odolný systém proti větru.

Výběr látek

Látky pro screenové rolety nabízíme v materiálovém provedení

  • skelné vlákno potažené PVC vrstvou

  • polyesterové vlákno s PVC vrstvou

Satiné, Satiné Blackout, Satiné Metal
skelné vlákno potažené PVC vrstvou zajišťuje prvotřídní stabilitu rozměrů, ochranu před ohněm a chemikáliemi, UV stabilitu a výbornou odolnost proti povětrnostním podmínkám látka je v základním poměru složena ze 42 % skelného vlákna, které je potažené 58 % PVC (výjimku tvoří látky typu blackout).

Soltis 92
materiál je vyrobený z látky utkané z vysoce pevného polyesterového
vlákna a povrchově upravené pigmentovaným PVC; materiál je předpínaný technologií Precontraint ve dvou směrech, která mu zajišťuje vysokou rozměrovou stabilitu a pevnost mezi další přednosti materiálu patří vynikající tepelně-izolační vlastnosti, optimální vizuální a světelné vlastnosti, barevná stálost (UV stabilita) a odolnost vůči hoření (B1, M1).

.

Pro lepší představu můžete navštívit galerii hotových montáží.

 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky