Markýzy - Žaluzie Vyhlas Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Markýzy

Venkovní markýzy na balkon nebo terasu (i pro velké plochy) vám přinesou příjemný stín. Prožijte krásny den na balkoně či terase, v příjemném stínu pod venkovními markýzami ISOTRA od společnosti Žaluzie Vyhlas. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm - jsou totiž nepromokavé.

Terasové markýzy


Nové typy markýz JASMINA, STELA, ISABELA… nechte se inspirovat designovými trendy a vytvořte ze své terasy nebo balkónu příjemné místo pro relaxaci. Široká kolekce kvalitních barevných látek Vám umožní výběr dle Vašich představ. Markýzy jsou spojením praktičnosti a elegance. Představují účinnou ochranu proti slunečním paprskům a dokreslují vzhled Vašeho domu.

Košové markýzy

Košové markýza LAURA slouží k zastřešení vchodů do restaurací, hotelů či obchodů a svou podstatou je využívána převážně v komerční sféře.
Konstrukce košové markýzy je vyrobena z hliníkového profilu. Potah markýzy je nejčastěji vyroben z odolných plastových materiálů. Lze také použít klasickou markýzovou látku DICKSON. Košové markýzy mohou mít různý tvar, od klasické stříšky až po složitější a členitější tunely.

Přednosti a výhody

- zastřešení malých i velkých prostor teras a verand
- široká kolekce látek se spec. povrchovou úpravou
- možnost elektrického ovládání
- maximální výsuv 3,5 m

- zastřešení malých i velkých prostor teras a verand
- potah z odolného plastového materiálu (Plastel)
- různé tvary dle přání zákazníka
- pevná konstrukce ze speciální hliníkové slitiny

 
Free counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky